Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj s’ka koordinim me PDK-në për demarkacionin, as me serbët për FAK-un
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj s’ka koordinim me PDK-në për demarkacionin, as me serbët për FAK-un

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj s’ka koordinim me PDK-në për demarkacionin, as me serbët për FAK-un

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 167 shikime
 • 167 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj s’ka koordinim me PDK-në për demarkacionin, as me serbët për FAK-un

Kategoritë0 komente