Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj; S’kemi dëshirë t’i ulim pagat e Telekomit, por duhet ta shpëtojmë kompaninë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj; S’kemi dëshirë t’i ulim pagat e Telekomit, por duhet ta shpëtojmë kompaninë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj; S’kemi dëshirë t’i ulim pagat e Telekomit, por duhet ta shpëtojmë kompaninë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj pas mbledhjes së Qeverisë, ka folur për krizën në të cilën është aktualisht Telekomi i Kosovës.

Kategoritë


0 komente