Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Serbia duhet të përgjigjet për çështjen e personave të pagjetur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Serbia duhet të përgjigjet për çështjen e personave të pagjetur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Serbia duhet të përgjigjet për çështjen e personave të pagjetur

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 202 shikime
 • 202 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj në nisjen e “Javës për Personat e Pagjetur” zotohet për zbardhjen e fatit të tyre

Kategoritë0 komente