Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj shpreson që projektligji për FSK-në të kalojë pa probleme në Kuvend edhe në lexim të dytë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj shpreson që projektligji për FSK-në të kalojë pa probleme në Kuvend edhe në lexim të dytë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj shpreson që projektligji për FSK-në të kalojë pa probleme në Kuvend edhe në lexim të dytë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 148 shikime
 • 148 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente