Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Të largohen nga puna ata që nuk punojnë për zbatimin e MSA-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Të largohen nga puna ata që nuk punojnë për zbatimin e MSA-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Të largohen nga puna ata që nuk punojnë për zbatimin e MSA-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 18 shikime
 • 18 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë sot se ka vonesa në zbatimit e Marrëveshjes për Stabilizim-Asociim (MSA) dhe se duhet të largohen nga puna ata që nuk punojnë për agjendën e reformave evropiane.

Kategoritë


0 komente