Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj tregon fokusin e Qeverisë së re
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj tregon fokusin e Qeverisë së re

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj tregon fokusin e Qeverisë së re

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryeministër, Ramush Haradinaj, duke prezantuar fokusin që do ta kenë, ka thënë se Qeveria e drejtuar nga ai do të fokusohet në zhvillimin ekonomik, mirëqenien sociale, shëndetësinë dhe integrimin në BE, duke mos anashkaluar vazhdimin e dialogut me Serbinë.

Kategoritë


0 komente