Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj: Ulja e informalitetit dhe luftimi i korrupsionit ndikojnë në zhvillim ekonomik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Ulja e informalitetit dhe luftimi i korrupsionit ndikojnë në zhvillim ekonomik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Ulja e informalitetit dhe luftimi i korrupsionit ndikojnë në zhvillim ekonomik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim me zyrtarët e Administratës Tatimore të Kosovës, me ç ‘rast tha se gjendja ekonomike në Kosovë nuk është e mirë dhe për këtë nevojitet vendosja e shtetit ligjor dhe luftimi i korrupsionit. Sipas kryeministrit, zhvillimin ekonomik të Kosovës deri më tani e ka penguar menaxhimi jo i mirë.

Kategoritë


0 komente