Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj-Kusarit-Lilës: Nuk di të kërcej para Gadafit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj-Kusarit-Lilës: Nuk di të kërcej para Gadafit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj-Kusarit-Lilës: Nuk di të kërcej para Gadafit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 74 shikime
 • 74 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke iu përgjigj akuzave të deputetes Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se ai nuk di të vallëzojë para Gadafit por partnerët duhet të mësohen ta respektojnë Kosovën si shtet.

Kategoritë


0 komente