Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Harrohet digjitalizimi, ende punohet me shkumës e dërrasë të zezë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Harrohet digjitalizimi, ende punohet me shkumës e dërrasë të zezë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Harrohet digjitalizimi, ende punohet me shkumës e dërrasë të zezë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Derisa teknologjia ka prekur majat e zhvillimit, mësuesit kosovar ende punojnë me dërrasën e zezë dhe shkumës. Përkundër vendimeve të shumta që fusha e arsimit ka njohur, problemet me rënie të cilësisë dhe mungesa e digjitalizimit të shkollave kanë rënduar gjendjen e arsimit në Kosovë.

Kategoritë


0 komente