Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hasani: Si Ministri kemi punuar shumë në avancimin dhe vetëdijësimin e konsumatorëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hasani: Si Ministri kemi punuar shumë në avancimin dhe vetëdijësimin e konsumatorëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hasani: Si Ministri kemi punuar shumë në avancimin dhe vetëdijësimin e konsumatorëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani në Ditën Ndërkombëtare të Konsumatorit, ka organizuar një aksion në sheshet e kryeqytetit, ku edhe vet është angazhuar në shpërndarjen e disa fletushkave, që sipas tij, kanë për qëllim vetëdijesimin e konsumatorëve sa u përket blerjeve që bëjnë.

Kategoritë


0 komente