Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hashim Thaçi darkon në restorantin e Fatos Xhafollit në Berlin (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hashim Thaçi darkon në restorantin e Fatos Xhafollit në Berlin (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hashim Thaçi darkon në restorantin e Fatos Xhafollit në Berlin (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,752 shikime
 • 1,752 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hashim Thaçi, ka përzgjedhur restorantin e biznesmenit kosovar, Fatos Xhafollit

Kategoritë


0 komente