Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Hashim Thaçi shëtit me Lumën rrugëve të New Yourk-ut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hashim Thaçi shëtit me Lumën rrugëve të New Yourk-ut

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hashim Thaçi shëtit me Lumën rrugëve të New Yourk-ut

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 1,458 shikime
 • 1,458 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti Thaçi shëtit me bashkëshorten

Kategoritë0 komente