Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Havolli: Edhe Rahoveci është qytet më i rëndësishëm në aspektin kulturor se sa Prishtina
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Havolli: Edhe Rahoveci është qytet më i rëndësishëm në aspektin kulturor se sa Prishtina

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Havolli: Edhe Rahoveci është qytet më i rëndësishëm në aspektin kulturor se sa Prishtina

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 526 shikime
 • 526 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Havolli: Edhe Rahoveci është qytet më i rëndësishëm në aspektin kulturor se sa Prishtina

Kategoritë0 komente