Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haxhiu: Haradinaj po shet territor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haxhiu: Haradinaj po shet territor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 25:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haxhiu: Haradinaj po shet territor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 123 shikime
 • 123 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Albulena Haxhiu, nga lëvizja “Vetëvendosje”, ka akuzuar Ramush Haradinajn se është në gjendje të bëjë gjithçka, të shesë edhe territor, edhe të bëjë pazare me Listën Serbe për ta bosnjëzuar Kosovën vetëm e vetëm për të mbetur në karrigen e kryeministrit

Kategoritë


0 komente