Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haxholli: Agim Bahtiri do të shkoj në balotazh, sepse vota i ndahet në tresh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haxholli: Agim Bahtiri do të shkoj në balotazh, sepse vota i ndahet në tresh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haxholli: Agim Bahtiri do të shkoj në balotazh, sepse vota i ndahet në tresh

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 219 shikime
 • 219 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haxholli: Agim Bahtiri do të shkoj në balotazh, sepse vota i ndahet në tresh

Kategoritë0 komente