Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haziri:Jemi ndryshe në menaxhim dhe qeverisje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haziri:Jemi ndryshe në menaxhim dhe qeverisje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haziri:Jemi ndryshe në menaxhim dhe qeverisje

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Duke besuar fuqishëm në fitoren e tij, kryetari aktual i Gjilanit, Lutfi Haziri premton menaxhim dhe qeverisje ndryshe nga të tjerët me qëllim të zhvillimit ekonomik, infrastrukturor, arsimor dhe shëndetësor.

Kategoritë


0 komente