Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haziri: Koalicioni im është me qytetarët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haziri: Koalicioni im është me qytetarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haziri: Koalicioni im është me qytetarët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Doli i pari në zgjedhjet lokale të 22 tetorit por kryetari aktual i Gjilanit, Lutfi Haziri nuk beson në përmbysjen e rezultatit më 19 nëntor, pasi për të gjilanasit kanë folur qartw me votën e tyre në raundin e parë zgjedhor.

Kategoritë


0 komente