Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pas fitores, Robin Krasniqi merr urimin më të bukur nga e dashura e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pas fitores, Robin Krasniqi merr urimin më të bukur nga e dashura e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas fitores, Robin Krasniqi merr urimin më të bukur nga e dashura e tij

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,012 shikime
 • 2,012 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Robini merr urimin më të bukur


  0 komente