Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Konsumatorët në hall me ushqimin e prishur, në Mirosalë një qytetar u helmua nga një ëmbëlsirë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konsumatorët në hall me ushqimin e prishur, në Mirosalë një qytetar u helmua nga një ëmbëlsirë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konsumatorët në hall me ushqimin e prishur, në Mirosalë një qytetar u helmua nga një ëmbëlsirë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 103 shikime
 • 103 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Konsumatorët në hall me ushqimin e prishur, në Mirosalë një qytetar u helmua nga një ëmbëlsirë

Kategoritë0 komente