Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Banorët kërcënojnë me Kanun nëse nuk ndalen punimet për hidrocentralin me Lepenc
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Banorët kërcënojnë me Kanun nëse nuk ndalen punimet për hidrocentralin me Lepenc

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Banorët kërcënojnë me Kanun nëse nuk ndalen punimet për hidrocentralin me Lepenc

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 227 shikime
 • 227 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente