Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Komuna dhe banorët e Junikut kundër ndërtimit të hidrocentraleve në “Erenik”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komuna dhe banorët e Junikut kundër ndërtimit të hidrocentraleve në “Erenik”

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komuna dhe banorët e Junikut kundër ndërtimit të hidrocentraleve në “Erenik”

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 260 shikime
 • 260 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komuna dhe banorët e Junikut kundër ndërtimit të hidrocentraleve në “Erenik”

Kategoritë0 komente