Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Histori suksesi

4 episode | 4,362 shikime

Histori të suksesshme të bizneseve apo sipërmarrjeve të ndryshme të Kosovës.

Alternate Text