Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Propozimi i Thaçit për korrigjim kufijsh ushqen politikën refuzuese të politikanëve serbë në Kosovë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Propozimi i Thaçit për korrigjim kufijsh ushqen politikën refuzuese të politikanëve serbë në Kosovë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Propozimi i Thaçit për korrigjim kufijsh ushqen politikën refuzuese të politikanëve serbë në Kosovë”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 66 shikime
 • 66 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Propozimi i Thaçit për korrigjim kufijsh ushqen politikën refuzuese të politikanëve serbë në Kosovë”

Kategoritë


0 komente