Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Hoti: Haradinaj ta vendos kufirin në Çakorr e Kullë, ose të jap dorëheqje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoti: Haradinaj ta vendos kufirin në Çakorr e Kullë, ose të jap dorëheqje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoti: Haradinaj ta vendos kufirin në Çakorr e Kullë, ose të jap dorëheqje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 459 shikime
 • 459 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hoti: Haradinaj ta vendos kufirin në Çakorre e Kullë, ose të jap dorëheqje

Kategoritë


0 komente