Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hoti kërkon që mos të hidhet në debat votimi për ndërprerje të debatit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoti kërkon që mos të hidhet në debat votimi për ndërprerje të debatit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoti kërkon që mos të hidhet në debat votimi për ndërprerje të debatit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i LDK-së Avdullah Hoti tashmë po shihet se kjo Qeveri po diktohet nga Beogradi. Hoti tha se Kuvendi po vazhdon me shkelje të Rregullores.

Kategoritë


0 komente