Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hoti: LDK fillon lufta demokratike për rrëzimin e Qeverisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoti: LDK fillon lufta demokratike për rrëzimin e Qeverisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoti: LDK fillon lufta demokratike për rrëzimin e Qeverisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i grupit parlamentar i LDK-Alternativës, Avdukkah Hoti ka thënë se është e pafalshme që 18 vjet pas luftës të kthehet ndikimi i Beogradit në vendimmarrjen e institucioneve të Kosovës.

Kategoritë


0 komente