Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Hoti: Nuk do të lejojmë që të shkatërrohet Kosova
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoti: Nuk do të lejojmë që të shkatërrohet Kosova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoti: Nuk do të lejojmë që të shkatërrohet Kosova

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 264 shikime
 • 264 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, është deklaruar pas takimit të kishte me ambasadorin amerikan Greg Delawie, ambasadorin britanik Ruairi O’Connell si dhe me përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje, raporton “Zeri.info”.

Kategoritë


0 komente