Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hoxha Halil Kastrati rrëfen për sëmundjen e djalit, veterani i UÇK-së i ofron veshkën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoxha Halil Kastrati rrëfen për sëmundjen e djalit, veterani i UÇK-së i ofron veshkën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoxha Halil Kastrati rrëfen për sëmundjen e djalit, veterani i UÇK-së i ofron veshkën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,806 shikime
 • 3,806 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja nga çka vuan djali i hoxhës Halil Kastrati

Kategoritë


0 komente