Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hoxha pret në takimambasadorin e Suedisë
Hoxha pret në takimambasadorin e Suedisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoxha pret në takimambasadorin e Suedisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha ka pritur sot në takim ambasadorin e Suedisë në Kosovë, Henrik Nilsson

Kategoritë


0 komente


0/500