Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hoxhaj: Kosova ta shfrytëzojë këtë kohë për të aplikuar në Këshillin e Evropës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoxhaj: Kosova ta shfrytëzojë këtë kohë për të aplikuar në Këshillin e Evropës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoxhaj: Kosova ta shfrytëzojë këtë kohë për të aplikuar në Këshillin e Evropës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka sugjeruar se muaji shkurt është koha më e përshtatshme për aplikimin e Kosovës në Këshillin e Evropës.

Kategoritë


0 komente