Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hoxhaj: Programi i Qeverisë do të jetë programi kombëtar i MSA-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoxhaj: Programi i Qeverisë do të jetë programi kombëtar i MSA-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoxhaj: Programi i Qeverisë do të jetë programi kombëtar i MSA-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësuesi i PAN-it, Enver Hoxhaj ka thënë se programi duhet të orientohet në përmirësimin e jetës së qytetarëve, por programi më i mirë do të ishte programi kombëtar të MSA-së.

Kategoritë


0 komente