Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekspertiza - Episodi 2 - Ghetto Geasy - PROMO
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 2 - Ghetto Geasy - PROMO

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 2 - Ghetto Geasy - PROMO

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11,380 shikime
 • 11,380 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

 

Promo e episodit të dytë të "Ekspertiza", i cili shfaqet të premten, me 14 Dhjetor, ora 20:00, vetëm në gjirafaVideo.
Në këtë episodë personazhet flasin për këngën e Ghetto Geasy-t "Ajo" 

Kategoritë


0 komente