Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hyseni premton perspektivë dhe mirëqenie për qytetarët e Llapit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hyseni premton perspektivë dhe mirëqenie për qytetarët e Llapit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hyseni premton perspektivë dhe mirëqenie për qytetarët e Llapit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të komunës së Podujevës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës Hajredin Hyseni synon ta drejtojë këtë komunë për katër vitet e ardhshme me një program qeverisës për zhvillim duke ngritur mirëqenien e qytetarëve për krijimin e vendeve të reja të punës, për arsim cilësor dhe për sistem shëndetësor më të mirë.

Kategoritë


0 komente