Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
I apostrofuari për vrasjet e aktivistëve të LDK-së thotë se Mehmeti foli me komandë të Thaçit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I apostrofuari për vrasjet e aktivistëve të LDK-së thotë se Mehmeti foli me komandë të Thaçit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I apostrofuari për vrasjet e aktivistëve të LDK-së thotë se Mehmeti foli me komandë të Thaçit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 3,916 shikime
 • 3,916 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I apostrofuari për vrasjet e aktivistëve të LDK-së thotë se Mehmeti foli me komandë të Thaçit

Kategoritë


0 komente