Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

I dashuri i Rita Orës vallëzon me flamurin shqiptar midis Londrës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I dashuri i Rita Orës vallëzon me flamurin shqiptar midis Londrës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I dashuri i Rita Orës vallëzon me flamurin shqiptar midis Londrës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 339 shikime
 • 339 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si vallëzon i dashuri i Rita Orës me flamurin shqiptar

Kategoritë


0 komente