Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I dënuari, i njohur si “babai i tenderëve”, fshehurazi rekrutohet në Ministrinë e Infrastrukturës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I dënuari, i njohur si “babai i tenderëve”, fshehurazi rekrutohet në Ministrinë e Infrastrukturës

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 955 shikime
 • 955 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I dënuari, i njohur si “babai i tenderëve”, fshehurazi rekrutohet në Ministrinë e Infrastrukturës

Kategoritë0 komente