Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

13 vjet nga vdekja e ish-presidentit Ibrahim Rugova
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
13 vjet nga vdekja e ish-presidentit Ibrahim Rugova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

13 vjet nga vdekja e ish-presidentit Ibrahim Rugova

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 238 shikime
 • 238 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot më 21 janar janë bërë 13 vjet nga vdekja e ish-presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova

Kategoritë


0 komente