Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Familjarët e Ibrahim Matoshit nuk e dinë pse u arrestua ai
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Familjarët e Ibrahim Matoshit nuk e dinë pse u arrestua ai

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Familjarët e Ibrahim Matoshit nuk e dinë pse u arrestua ai

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 255 shikime
 • 255 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Familjarët e Ibrahim Matoshit nuk e dinë pse u arrestua ai

Kategoritë0 komente