Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ide se si ta ndërtoni një shtëpi prej druri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ide se si ta ndërtoni një shtëpi prej druri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ide se si ta ndërtoni një shtëpi prej druri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 876 shikime
 • 876 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo shtëpi është bërë tërësisht nga tullat e drurit

Kategoritë0 komente