Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Idrizi fyen Bahtirin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Idrizi fyen Bahtirin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Idrizi fyen Bahtirin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,713 shikime
 • 1,713 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë një diskutimi në Klan Kosova, Bahtiri i është drejtuar Idrizit duke ia sqaruar një problem në komunë, për të cilin kandidati i AKR-së, tha se Idrizi nuk e di. Në këtë rast ka reaguar kandidatja e PDK-së, duke i thënë Bahtirit “o injorant”.

Kategoritë


0 komente