Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Idrizi: Një lëndë në gjykatë pret për t’u zgjidhur më shumë se katër vjet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Idrizi: Një lëndë në gjykatë pret për t’u zgjidhur më shumë se katër vjet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Idrizi: Një lëndë në gjykatë pret për t’u zgjidhur më shumë se katër vjet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Që nga paslufta e deri tash janë mbi 15 mijë lëndë të pazgjidhura vetëm në Gjykatën Themelore të Prishtinës. Prej tyre shumica janë lëndë civile.

Kategoritë


0 komente