Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Idrizi premton qeverisje bashkë me qytetarët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Idrizi premton qeverisje bashkë me qytetarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Idrizi premton qeverisje bashkë me qytetarët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

PDK ka vazhduar fushatën zgjedhore në Samadrexhë të Vushtrrisë, ku kryetari i PDK-së, Kadri Veseli tha se kanë nevojë për përkrahjen e banorëve të Samadrexhës, për të vazhduar punën të cilën e kanë nisur dhjetë vite më parë në Vushtrri.

Kategoritë


0 komente