Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Idrizi: Qeverisja jonë do të ndryshoj nga e kaluara
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Idrizi: Qeverisja jonë do të ndryshoj nga e kaluara

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Idrizi: Qeverisja jonë do të ndryshoj nga e kaluara

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i PDK-së për kryetar të Vushtrrisë, Ferit Idrizi ka deklaruar se do ta sjellë një koncept të ri qeverisës, me objektiva dhe me një strukturë të re qeverisëse, ndërsa, prioritet do të ketë zhvillimi ekonomik përmes investimeve, nxitjes së investi

Kategoritë


0 komente