Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

IMA - InfoMedia Albania

4 video | 2,819 shikime

Kanali zyrtar i InfoMedia Albania (www.IMAlbania.com)

IMA – InfoMedia Albania, e themeluar në Facebook më 11 Tetor 2010, është faqe/blog i specializuar në fushën e medias dhe televizionit.

Shfaq më shumë
Alternate Text