Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

IMA - InfoMedia Albania

4 video | 2,782 shikime

Kanali zyrtar i InfoMedia Albania (www.IMAlbania.com)

IMA – InfoMedia Albania, e themeluar në Facebook më 11 Tetor 2010, është faqe/blog i specializuar në fushën e medias dhe televizionit.

Alternate Text