Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Imamit të Mitrovicës: Ata që pinë birra janë ma shtazë se shtaza
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Imamit të Mitrovicës: Ata që pinë birra janë ma shtazë se shtaza

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Imamit të Mitrovicës: Ata që pinë birra janë ma shtazë se shtaza

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 18,688 shikime
 • 18,688 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë3 komente