Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Importi i qumështit nga Bosnja ngulfat prodhuesit vendorë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Importi i qumështit nga Bosnja ngulfat prodhuesit vendorë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Importi i qumështit nga Bosnja ngulfat prodhuesit vendorë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndonëse vendimi për masat mbrojtëse të qumështit që importohet nga Bosnja dhe Hercegovina është marrë dy muaj më parë, kjo nuk po gjen zbatim pasi ky vendim sipas Ministrisë së Financave duhet të shkojë përmes Qeverisë së Kosovës.

Kategoritë


0 komente