Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova e rrit furnizimin me produkte nga Serbia në krahasim me vitin e kaluar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova e rrit furnizimin me produkte nga Serbia në krahasim me vitin e kaluar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova e rrit furnizimin me produkte nga Serbia në krahasim me vitin e kaluar

  • E publikuar: Para 1 viti
  • 85 shikime
  • 85 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

Kosova e rrit furnizimin me produkte nga Serbia në krahasim me vitin e kaluar

Kategoritë


0 komente