Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Inaugurohet Qendra e Dijes për integrimin në dijen ndërkombëtare dhe globale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Inaugurohet Qendra e Dijes për integrimin në dijen ndërkombëtare dhe globale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Inaugurohet Qendra e Dijes për integrimin në dijen ndërkombëtare dhe globale

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Kolegjin UBT është inauguruar Qendra e Dijes, e cila do të shërbejë si hapësirë multi-funksionale, për të cilën drejtues të këtij kolegji thanë se ka për qëllim integrimin në dijen globale.

Kategoritë


0 komente