Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Incidenti” që ndodhi sot në Lëvizjen Vetëvendosje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Incidenti” që ndodhi sot në Lëvizjen Vetëvendosje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Incidenti” që ndodhi sot në Lëvizjen Vetëvendosje

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një “incident” ka ndodhur sot në Malishevë. Në Sallën e Kulturës “Tahir Sinani” ku ishte duke folur lideri i VV-së Albin Kurti, prapa shpinës së tij u rrëzuan perdet e zeza që ishin vendosur si prapavijë e fushatës së VV-së.

Kategoritë


0 komente