Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | A ka policë e profesorë të tjerë pedofilë në Drenas?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | A ka policë e profesorë të tjerë pedofilë në Drenas?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | A ka policë e profesorë të tjerë pedofilë në Drenas?

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 95 shikime
 • 95 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks|A ka policë e profesorë të tjerë pedofilë në Drenas?

 InDoks | E përdhunuar nga shteti /pjesa e tretë

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gqbomu

Kategoritë


0 komente